Modele pralek polar

Pralki Marki „Polar”-MODELE pralek produkowane przez Zakłady Zmechanizowanego Sprzętu domowego „Polar” nous Wrocław Ławiu Pod marką „Polar”. Modèle innych automatycznych pralek bębnowych Produkcji Polskiej. Seria automatycznych pralek bębnowych, Produkcji firmy polaire, produkowanych OD 1992 do 1997 Roku. Seria modeli pralek ładowanych OD Góry produkowany przez Zakłady zmechanizowanego Sprzętu domowego Predom-polaire w latach 1976-1978 na licence niemieckiej firmy Blomberg, głównie na Eksport. Na Rynek Krajowy z całego typoszeregu trafiły P-565, P-885, p-1085 oraz P-865S. Pralki z tego typoszeregu byly sterowane przez DWA pokrętła: programatora i termostatu. Urządzenie uruchamiało się pokrętłem termostatu, które było sprzężone z włącznikiem Głównym. Pralko-suszarki (oznaczane literą S za oznaczeniem cyfrowym) posiadały 3 pokrętła. Zespół piorący zamontowany był na samonośnej konstrukcji utrzymywanej przez specjalne amortyzatory. Ważnym elementem konstrukcyjnym tych pralek jest Zbiornik wykonany ze Stali nierdzewnej, co znacznie wpłynęło na wydłużenie czasu Eksploatacji. W Roku 1978 rozpoczęto produkcję pralki P-565A Diana-65, która zastąpiła na rynku krajowym pralkę P-565.

Wszystkie podzespoły pralki Diana-65 byly produkowane w kraju, w odróżnieniu OD pralek licencyjnych, których części pochodziły z Niemiec. Z całego typoszeregu po 1980 Roku na rynku krajowym dostêpna była jedynie „Diana”. Produkcja innych modeli pozostała na bardzo niskim poziomie, jedynie na Eksport. Dostarczanie pralek innych niż „Diana” na Rynek Krajowy zaniechano ze względu na konieczność sprowadzania drogich części i brak Produkcji ich zamienników w Polsce. Ponadto zaniechano całkowicie produkcję Pralko-suszarek, tłumacząc wysokim zużyciem energii elektrycznej przez te urządzenia. W latach 80 opracowano na konstrukcji pralki P-565A Diana prototypy: PK-1065 oraz PO-565. Pierwsza z nich posiadała komutatorowy silnik Główny z płynną elektroniczną regulacją PRDE Kości obrotowej w czasie odwirowania w zakresie 100-1000 OBR/min. pralka PO-565 posiadała Trzecie pokrętło wyboru poziomu Wody, które pozwalało zaoszczędzić wodę Przy praniu Małych ilości bielizny.

Drugi modèle pralki automatycznej ładowanej OD frontu wyprodukowanej przez Zakłady Zmechanizowanego Sprzętu domowego Predom-Polar w latach osiemdziesiątych, un zarazem Pierwszy posiadający moduł elektroniczny. Pralka posiadała DWA pokrętła: programatora i termostatu. Włączanie pralki odbywało się przez wciśnięcie przycisku na panelu me sterowniczym. Dozownik proszku umieszczony był w Górnej pokrywie urządzenia, Tak Jak w oynatıcı pralki PS 663 bio. Dodatkowo pralka posiadała DWA clés funkcji specjalnych: pranie z zastosowaniem ciepłej Wody oraz tryb oszczla nościowy. Zbiornik pralki zawieszony był na 4 sprężynach i 2 amortyzatorach hydraulicznych. W pralce westa-85 stosowano DWA MODELE układu elektronicznego istrukcja temperaturą kąpieli piorącej i poborem Wody eus-01 oraz eus-01A.